Slovenský English German Hungarian

AKTUALITY

Profil spoločnosti
05. máj 2014 - Služby na vysokej úrovni poskytujeme od roku 1993. Pôsobíme v se...
Novela zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník
16. december 2013 - - účinnosť: 01.12.2013 - oblasť zmeny: základné imanie pri založ...
Medzi našich klientov patria:

PIETRO FILIPI SLOVAKPIETRO FILIPI SLOVAK

"Česká módna značka pietro filipi – synonymum designového oblečenia pre elegantných a náročných mužov a ženy. Sofistikovanosť a osobitosť sú atribúty viditeľné v každej línii od klasickej formálnej a spoločenskej business módy, cez smart casual až po neformálnu voľnočasovú sekciu a doplnky. Pietro filipi tvorí produkty pre moderného a dynamického zákazníka, pre ktorého je móda neodmysliteľnou súčasťou jeho životného štýlu a vyjadrením vlastnej osobnosti. Pre zákazníka, ktorý sleduje trendy a orientuje sa v nich, ale oblečenie si vyberá s ohľadom na svoju individualitu a vycibrený vkus. Za oblečením vidíme hodnotu designu, precízneho spracovania luxusného materiálu. Také sú aj naše produkty - inšpirované svetovými trendmi, ale interpretované v osobitom pojatí. Vyspelé, sofistikované, prémiové."

ROWEXIMROWEXIM

"Je zástupcom spoločnosti DYSON AIRBLADE na Slovensku ktorá ponúka: Najrýchlejší, najhygienickejší, najúspornejší a najekologickejší sušič rúk."

DIRECTREALDIRECTREAL

"Sieť realitných kancelárii Directreal už od svojho vzniku v roku 2007, tvrdohlavo komunikujeme priamo, bez prehnaných očakávaní, čestne a reálne ! Nesľubujeme čo nevieme splniť, jednáme s dôrazom na empatiu, chápeme, že predaj či kúpa nehnuteľnosti je dôsledok životnej situácie, veľakrát veľmi zložitej a robíme všetko pre to, aby sme pomohli. Do tímu maklérov si vyberáme ľudí, ktorí chcú pomáhať a odmenou je im spokojný klient. "

ISEISE

"Od roku 1996 pôsobíme v oblasti realizácie pozemných stavieb. Vykonávame výstavbu a rekonštrukcie administratívnych, výrobných a obchodných budov, alebo ich častí a realizáciu objektov určených na bývanie. Máme skúsenosti aj s rekonštrukciou pamiatkovo chránených objektov. Počas realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a materiálovo-technické vybavenie, prípadne spolupracujeme s overenými dodávateľmi. Stavby realizujeme najnovšími pracovnými postupmi, kvalitnými materiálmi s cieľom odovzdať najvyššiu hodnotu diela pre nášho zákazníka. Vysoký dôraz kladieme na precíznu prípravu stavby, trvalo konštruktívnu komunikáciu so všetkými subjektmi v rámci realizácie diela."

KOVOTYPKOVOTYP

"Kartotéky, skrine, šatníky, trezory, dielenský nábytok | KOVOTYP Internetový a kamenný obchod s širokou ponukou kovového nábytku popredných európskych výrobcov. Ponúkame rozsiahly sortiment kvalitných výrobkov od kartoték pres šatníkové skrinky, spisové a výkresové skrine, policové regály, sejfy a trezory až po dielensky, lekársky a školský nábytok, kancelárske kontajnery, stoličky atď. Doprava, montáž, záručný i pozáručný servis. "

PYRA GROUPPYRA GROUP

"PYRA, spol. s r.o. je modernou a dynamicky sa rozvíjajúcou organizáciou, ktorá, pôsobí na Európskom trhu od roku 1995 a úspešne realizuje všetky požiadavky svojich zákazníkov. Spoločnosť má pridelené NCAGE a je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2000 a environmentálneho certifikátu ISO 14001:2004. Od svojho vzniku sa venuje zastupovaniu mnohých svetových výrobcov z oblasti špeciálnej techniky a pyrotechniky na Slovenskom trhu. Zabezpečuje nákupy a predaje detekčnej , ochrannej, obrannej a zabezpečovacej techniky. Montáž, zaškolenie a konzultačná činnosť v súvislosti s použitím tejto techniky v bezpečnostnej praxi je samozrejmosťou. Zabezpečuje predaj ochranných prostriedkov, výbušnín, iniciátorov, trhacej techniky, špeciálnej a zábavnej pyrotechniky. Prevádzkuje služby spojené s týmito výrobkami, ako aj výrobu, ničenie a zneškodňovanie výbušnín a znehodnocovanie zbraní pre muzeálne účely. V neposlednom rade sa zaoberá výskumom a výrobou pyrotechnických výrobkov a náročných aplikácií a zariadení pre vojenských a policajných pyrotechnikov, záchranárov, požiarnikov a bezpečnostných špecialistov."

BBH advokátska kanceláriaBBH advokátska kancelária

"je významná slovenská advokátska kancelária, ktorá je súčasťou prominentnej nadnárodnej siete advokátskych kancelárií BBH. V súčasnej dobe BBH pôsobí, okrem Slovenskej republiky, aj v Českej republike v Prahe ako BBH, advokátní kancelář, v.o.s. (BBH CZ) a v Ruskej Federácii v Moskve ako BBH Legal LLC. BBH SK vznikla spojením BBH CZ a tímom právnikov vedených Petrom Bakom a Olgou Beláňovou. Výsledkom predchádzajúcej dlhodobej spolupráce bolo založenie BBH SK, ktorá plynule naviazala na dlhodobú úspešnú tradíciu významnej slovenskej advokátskej kancelárie, ktorá na slovenskom trhu pôsobila už od roku 1990 advokátsku kanceláriu Beláňová & Bak, ktorá vznikla v roku 2006"

noncontact measuring systemsnoncontact measuring systems

"NMS – líder bezkontaktného merania na Slovensku"

Cakov and partnersCakov and partners

"Architektonický ateliér cakov+partners nie je novým pojmom. Pokračuje v tradícii štúdia cakov-makara, ktorý v roku 1996 založili spolužiaci – architekti Kalin Cakov a Emil Makara. Napriek tejto zmene (alebo práve pre ňu) ateliér nestratil identitu ani dych. Trojica Kalin Cakov, Metodiy Monev a Ján Obušek tvrdí, že hudbou budúcnosti je kvalita."

Bayern CenterBayern Center

"Bayern Center je členom celosvetovej siete Bosch Car Service a naväzujeme na dlhoročnú históriu firmy Róbert Bosch na trhu autoservisov. Všetky starosti s opravami a udržiavaním našich „tátošov“ preberajú za nás ľudia ktorí sú vo svojom obore profesionáli a vôna kovu, oleja a sálajúce teplo výfukov je ich každodenným chlebom. Predstavujeme Vám profesionálnu servisnú spolocnost BAYERN CENTER, so sídlom v Bratislave. BAYERN CENTER, spoločnosť s ručením obmedzeným je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti predaja náhradných dielov a autoservisných služieb. Ponúka komplexné služby pre plynulý chod Vášho štvorkolesového miláčika či celého vozového parku vašej firmy a súčasne tak prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri používaní motorových vozidiel."

FARMI – PROFIFARMI – PROFI

"Spoločnosť FARMI-PROFI sa do dnešnej podoby vyprofilovala od roku 2006. Náš prístup ku každému projektu je individuálny a pristupujeme k nemu s maximálnou vážnosťou. Našou snahou je spokojnosť klientov, za ktorých považujeme objednávateľa, iniciátora ako aj samotnú pozývanú cieľovú skupinu – t.j.lekárov a lekárnikov. Účasť na projektoch spoločnosti FARMI-PROFI je pre účastníkov zárukou kvalitného odborného programu a organizačno-technického zabezpečenia. Okrem komplexnej organizácie poskytujeme spoluprácu aj na parciálnej úrovni. Kontinuálne vzdelávanie v medicíne a farmácii je dominujúcou náplňou činnosti spoločnosti. FARMI-PROFI spolupracuje s odbornými spoločnosťami a farmaceutickými spoločnosťami poskytujúcimi edukačný grant. Odborné sympóziá, semináre, tlačové konferencie, celodenné ako aj viacdenné medzinárodné kongresy a konferencie organizované spoločnosťou FARMI-PROFI sú charakterizované komplexným prístupom a neustálym zdokonaľovaním poskytovaných služieb. Sledovanie aktuálnych noviniek a otvorený prístup umožňuje realizáciu zaujímavých a kvalitných projektov. Sprievodné aktivity a atraktívny kultúrny program prispieva k príjemnej atmosfére podujatí. Vlastné projekty spoločnosti rozvíjajú dlhodobý edukačný program pre odbornú verejnosť."

ANJA AGROTECHNIKANJA AGROTECHNIK

"Spoločnosť poskytujúca služby v poľnohospodárstve a záhradníctve. "

LASER mediaLASER media

"Najväčšia sieť outdoorových reklamných LED obrazoviek na Slovensku. Obrazovky sú neprehliadnuteľné a prirodzené pútače pozornosti, zároveň však sú citlivo zasadené do prostredia."

KVANTKVANT

"Spoločnosť Kvant spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 80% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Spoločnosť KVANT spol. s r.o., známa predovšetkým svojimi laserovými šou, sa venuje širokému spektru aktivít. Okrem vývoja a výroby laserových systémov pre oblasť reklamy, umenia a zábavného priemyslu, realizuje vývoj softvéru, výrobu didaktickej techniky pre vzdelávanie, predaj meracej techniky, kamerových systémov a ďalšie činnosti. Pri vývoji laserových systémov spolupracuje s viacerými zahraničnými spoločnosťami."

GreenwayGreenway

"GreenWay prevádzkuje najkomplexnejšiu sieť inteligentných rýchlonabíjacích staníc na Slovensku a prostredníctvom našich služieb nabíjania umožňujeme našim klientom komfortné, plnohodnotné využívanie elektromobilu na celom území Slovenska i v zahraničí."